سیستم بیسیم آی تاکسی

 

نسخه بیسیم نرم افزارآی تاکسی  با قابلیت های ویژه برای تسهیل و تسریع عملکرد آژانس های بزرگ بیسیم طراحی و تولید شده است. با این نسخه از نرم افزار براحتی می توانید سیستم ایستگاه ها، نوبت دهی رانندگان در ایستگاه ها ، گزارشات پیشرفته سیستم بی سیم و بسیاری از عملیات مختص آن را براحتی ، سریع و دقیق انجام دهید.

 با استفاده از این نسخه نرم افزار آی تاکسی   می توانید آژانس بیسیم با بیش از بیست ایستگاه و یکهزار راننده را مدیریت کرده و روزانه پاسخگو بیش از چهار هزار سرویس باشید.

 قابلیت های نسخه بی سیم

   نسخه بیسیم تمامی قابلیت های نسخه معمولی را دارد.

 1 – ارسال خودکاراطلاعات سرویس :

 در این نسخه نرم افزار آی تاکسی امکان  ارسال خودکار اطلاعات سرویس از جمله آدرس و نام مشترک به تلفن همراه  یا تبلت راننده بصورت پیامک هم از طریق پنل اس ام اس و هم از طریق دستگاه های GSM وجود دارد . با تعیین راننده یک سرویس ، طبق تنظیمات شما نرم افزار بطور خودکار آدرس ، نام مشترک و مقصد و اطلاعات دیگر را به گوشی راننده پیامک می کند.

 2- سیستم ایستگاه بندی و نوبت دهی رانندگان:

 در نسخه بیسیم آی تاکسی می توانید به تعداد نامحدود ایستگاه تعریف کنید و حتی موقعیت ایستگاه ها را بر روی نقشه مشخص کنید  مشابه عملکرد آژانس های بی سیم که از تخته و مهره استفاده می کنند نرم افزار لیست ایستگاه ها را در صفحه سرویس دهی نمایش می دهد.

 تنها با یک کلیک می توانید یک راننده را به یک ایستگاه اضافه کرده و در نوبت آن ایستگاه قرار دهید. نرم افزار بطور خودکار نوبت رانندگان در هر ایستگاه را بطور جداگانه نگهداری می کند و البته شما می توانید براحتی نوبت رانندگان در هر ایستگاه را تغییر دهید با سرویس دهی به یک راننده ، نرم افزار بطور خودکار آن راننده را از ایستگاه حذف و یا به ایستگاه دیگری انتقال دهد. با اتمام سرویس راننده می توانید وی را در ایستگاه دلخواه قرار دهید.

  به راحتی می توانید در ایستگاه ها نوبت راننده ها را تغییر دهید و یا یک راننده را از ایستگاه حذف کنید. در هر لحظه راننده های حاضر در هر ایستگاه قابل مشاهده و مدیریت است.

  امکان ارسال راننده به مرخصی موقت (مثلا 5 دقیقه یا غیره) وجود دارد که نرم افزار از سرویس دهی به این راننده در آن مدت جلوگیری می کند.

  با تغییر راننده یک سرویس ، نرم افزار بطور خودکار راننده قبلی را به نوبت خودش در ایستگاه برمی گرداند.

3- جداسازی بخش پاسخ گویی تلفنی از بخش ارسال راننده:

  نرم افزار امکان جدا کردن بخش سرویس گیری و بخش تعیین راننده برای سرویس را فراهم می کند بطوریکه رزروشن هایی که تلفن ها را پاسخ می گویند موارد مورد نیاز را ثبت می کنند که بطور خودکار در اختیار بخش ارسال راننده قرار می گیرد. بخش ارسال راننده فقط مواردی را می بیند که باید برای آنها راننده ارسال کند و مواردی که برای آنها راننده ارسال شده است در بخش پاسخگویی تلفنی نمایش داده نمی شود.

   همچنین امکان جداکردن تماس های خطوط مختلف وجود دارد مثلا تعیین کنید که تماس های خطوط 1 و 2 و 3 در یک کامپیوتر و خطوط 4 و 5 در کامپیوتر دیگری نمایش داده شود. این سیستم طوری طراحی شده است که به راحتی بتوان در هر زمان این تنظیمات را تغییر داد.

    می توانید تنظیم کنید که فقط در یک کامپیوتر ارسال راننده انجام شود و در بقیه پاسخ گویی و ثبت مشترکین انجام شود. دکمه ارسال به سرویس در نرم افزار قرار دارد که رزروشن پس از پاسخگویی به مشتری ، با کلیک روی آن به راحتی سرویس را برای کامپیوتر مزبور برای ارسال راننده ارسال می کند.

4- پیشنهاد خودکار ایستگاه:

 برای هر اشتراکی که تعریف می کنید می توانید ایستگاه نزدیک به آدرس وی را نیز مشخص کنید بنابراین نرم افزار همیشه می داند که هر مشترک به کدام ایستگاه نزدیک است و با تماس مشترک نرم افزار بطور خودکار ایستگاه مربوط به آن مشترک را باز کرده و رانندگان موجود در آن ایستگاه را به ترتیب نوبتشان نمایش می دهد بنابراین فرایند انتخاب راننده و سرویس دهی بسیار آسان تر می شود.

 5- کار تحت شبکه:

 نسخه بی سیم نرم افزار آی تاکسی قابلیت کار تحت شبکه بر روی چندین کامپیوتر بطور همزمان و بدون کاهش سرعت و هنگی را دارد بطوریکه اکنون در برخی از آژانس های بی سیم سرویس دهی بر روی 7 کامپیوتر بطور همزمان انجام می شود.

    یک یا چند کاربر می توانند تنها وظیفه دریافت سرویس و پاسخگویی تلفن ها را انجام دهند و یک کاربر دیگر وظیفه ارسال راننده و بیسیم را انجام دهد. نرم افزار کار این افراد را متمایز می کند تا آنها بتوانند راحت تر کار خود را انجام دهند.

 6- تمایز فعالیت کاربران:

 از آنجا که در آژانس های بیسیم برخی از رزوشن ها ، تماس ها را پاسخ داده و آدرس ها و مقصدها ثبت می کنند و رزوشن های دیگری رانندگان را ارسال می کنند نرم افزار باید بتواند گزارش جداگانه ای از عملکرد همه کاربران (رزوشن ها ) را ارائه دهد.

 نسخه بیسیم عملکرد تمامی کاربران را بدقت ثبت و ذخیره می کند و گزارشی جامعی از تمامی فعالیت های کاربران را ارائه می دهد مثلا می توانید گزارش بگیرید که یک کاربر در یک ماه گذشته برای چند سرویس مقصد ثبت کرده است و یا اینکه یک کاربر در یک هفته گذشته برای چند سرویس راننده ارسال کرده است و جمع مبالغ این سرویس ها چقدر بوده است و یا اینکه یک کاربر در یک محدوده زمانی مشخص برای چه تعداد سرویس مبلغ نهایی ثبت کرده است بنابراین با استفاده از این گزارشات می توانید حقوق و مزایای کاربران را تعیین کنید .

 7- وضعیت متفاوت سرویس ها و گزارش آنها:

 با توجه به عملکرد همزمان چندین کاربر در آژانس های بی سیم ، نرم افزار وضعیت هر سرویس را با استفاده از رنگ متفاوت آنها مشخص می کند. به عنوان مثال سرویس های سرویس نشده و سرویس های ارسال شده و تماس های بی پاسخ و غیره با رنگ های متفاوتی نمایش داده می شوند . همچنین می توانید تنظیم کنید که برای یک کاربر فقط سرویس های منتظر راننده نمایش داده شود (کاربری که وظیفه بیسیم به راننده و ارسال راننده را دارد) بنابراین این کاربر نیازی نیست تمامی تماس ها را ببینید (از شلوغ شدن صفحه وی جلوگیری می شود) بلکه فقط تماس هایی را می بیند که کاربران دیگر برای سرویس دهی به وی ارسال کرده اند و نیاز به تعیین راننده دارند.

 در هر زمان می توانید گزارش دقیق از تماس های پاسخ داده نشده ، تماس های پاسخ داده شده ولی سرویس نشده ، سرویس های انجام نشده و غیره را داشته باشید.